Sázení.cz

Sázení.cz – Zvyšte své zisky ze sázení!

Centrum online sázení - aktuality ze světa sportovního sázení


Publikováno 21. 2. 2012 | vytisknout článek

Škola sázení, 18. díl: Sázkařská fóra

Škola sázení, 18. díl: Sázkařská fóra

V sázení je důležité řídit se vlastní hlavou a tím, co jste se naučili. Vy sami máte zodpovědnost za to, co vsadíte, a je tedy důležité, abyste se naučili věřit sami sobě. To ale neznamená, že nemůžete hledat inspiraci jinde. V dnešním díle Školy sázení vám přinášíme pár tipů, kde můžete na zajímavé tipy a rady narazit.

Zvlášť začínající sázkaři to znají dobře: nabídka je plná zápasů, ze kterých si prostě neumí vybrat, a potřebují poradit, co ze stovek příležitostí vsadit. Na sázkařských fórech najdou spoustu lidí, kteří jsou ochotní podělit se o své tipy. Kde je tedy hledat?

Před dávnými lety byl jasnou jedničkou mezi českými weby o sázení server Tipovani.cz. Na něm byli aktivní lidé, od kterých bylo možné se učit, ale to už je minulost. Dnes takových fór najdete víc.

Jeden z někdejších návštěvníků výše zmíněného serveru založil před několika lety stránky KolemDvou.cz. Jejich hlavní myšlenkou bylo dát dohromady skupinu lidí, kteří si budou vyměňovat tipy a postupovat v "ligách" podle dosažených výsledků. Výhoda je zřejmá - podle výsledků ihned vidíte, s kým máte tu čest.

Pokud hledáte jen tipy, můžete je najít například na stránkách TenisPortal.cz, jestli se zajímáte o bílý sport. Mnohem užitečnější než jen tipy opisovat je ale o nich diskutovat a zjišťovat, na základě čeho se úspěšní sázkaři rozhodují. Podobné fórum jako na KolemDvou najdete například také na stránkách Sazkar.net nebo Profisazkar.com. I zde je oproti běžným diskusím výhodou komunita, která se spíš než na hádky a nadávání sportovcům soustředí na to podstatné - sázení.

Ať už budete chodit kamkoliv, nezapomínejte na pár zásad:

1. Co je psáno, není svaté. Že si někde přečtete, že by jeden z týmů měl vyhrát, samozřejmě ještě neznamená, že opravdu vyhraje. Buďte obezřetní hlavně u těch tipů, u kterých autor zapomněl připsat možné důvody, proč by tip nemusel nevyjít (a vždycky takové jsou).

2. Naučit se rybařit je důležitější než dostat rybu. To nejcennější, co od úspěšných sázkařů můžete získat, je osvojit si způsob jejich přemýšlení, ne od nich opsat tip

3. Zachovávejte chladnou hlavu. Rčení, že víc hlav víc ví, je omyl, který se může ošklivě nevyplácet. Když se hodně lidí shodne na jednom tipu, často to neznamená nic víc, než že kolektivně odmítají vidět možná rizika a přeceňují argumenty hovořící pro tip. Mějte vlastní hlavu a když se vám tip nelíbí, prostě ho nedávejte. O to víc to platí u zápasů, které ostatní sázejí jen proto, že na ně padají kursy.


Související článkyAktuální bonusy