Sázení.cz

Sázení.cz – Zvyšte své zisky ze sázení!

Centrum online sázení - aktuality ze světa sportovního sázení


Publikováno 6. 3. 2012 | vytisknout článek

Škola sázení, 20. díl: Stránky, bez kterých se neobejdete

Škola sázení, 20. díl: Stránky, bez kterých se neobejdete

Jestli nemáte rádi příliš silná vyjádření, můžeme ubrat: bez těch stránek se obejdete, ale s nimi je nebo bude váš sázkařský život rozhodně jednodušší. Podívejte se, které to jsou.

Živé výsledky - LiveSport.cz

Sledování živých výsledků k sázení patří. Zatímco před lety museli sázkaři čekat u nižších soutěží nebo u menších turnajů na to, až výsledek naskočí na teletextu, případně si počkali až do rána, dnes už jsou standardy úplně jinde. LiveSport.cz je posouvá v tom, jak rychlé výsledky má a jakou šíři sportů a soutěží sleduje. Informaci o tom, že mužstvo vstřelilo gól, budete mít pár sekund poté, co se tak stane, a to platí u stovek soutěží na celém světě.

Sledování zápasů vám ale navíc může i něco dát. Ve větších soutěžích najdete u každého utkání rozestavení týmů a statistiky zápasu, což se může hodit při live sázení, a když už utkání nemůžete sledovat na vlastní oči, můžete si přečíst alespoň online komentáře. Ty bývají přesné, takže když si například přečtete "Diváci viděli velkou příležitost", opravdu to znamená gólovou šanci. Díky tomu máte slušný přehled o tom, co se děje na hřišti.

Kursy - OddsPortal.com

Jak už jsme v našem seriálu několikrát zmínili, kursy jsou alfou a omegou sázení. Odhadnout výsledek zápasu je jedna věc, ale schopnost správně vsadit odlišuje ziskové sázkaře od těch ztrátových. V každém případě byste ale měli sázet pokud možno nejvyšší kurs, který se dá najít. V tom vám pomůže OddsPortal.com, který srovnává kursy spousty sázkových kanceláří.

Taková služba je pro sázkaře mimořádně důležitá. Už kdybyste procházeli nabídku třeba jen pěti společností, zabralo by vám to spoustu cenného času. OddsPortal.com má aktuální kursy (s ukazatelem jejich aktuálnosti) a zápasy se na něm jednoduše vyhledávají, takže je pro uživatele velmi přívětivý. Nevýhodou pro české sázkaře je, že je jen v angličtině, ale termínů, které se tam používají, není moc, takže není problém si je osvojit.

Fotbal, hokej - BetExplorer.com

Zde najdete statistiky ke všem zápasům v sedmi sportech. Sázet jen podle statistik možná není dobrý nápad, vždycky je ale dobré vědět, jak který tým umí doma nebo venku nebo jakou mají soupeři vzájemnou bilanci.

Tenis - TenisPortal.cz

Zámořské soutěže - RotoWorld.com

Jestliže sledujete a sázíte zámořské soutěže (NHL, NBA, MLB, NFL), neměli byste tuto stránku podcenit. Primárně je určená hráčům fantasy lig (takových, ve kterých si lidé sestavují online týmy a soupeří spolu podobně jako ve fotbalových manažerech), ale pro sázkaře je k nezaplacení. Nedává rady, co sázet - sleduje z mnoha zdrojů hráče, novinky o nich a jejich zraněních atp., a vy to všechno máte přehledně na jednom místě.

Pokud chcete například zjistit, jestli důležitý hokejista týmu, na který se chystáte vsadit, bude hrát, určitě to najdete spíš tady než na oficiálních stránkách NHL. Stejně tak tu najdete například seznam všech zraněných hráčů celého týmu.


Související článkyAktuální bonusy